Розділи сайта
Скачать TIGER CMS
Новини школи
Цивільнний захист
 ЗВІТ про проведення Місячника ЦЗ

На виконання наказу по закладу від 10.09.2020 року № 105 «Про організацію та проведення  «Місячника Цивільного захисту», з  метою роз'яснення державної політики, спрямованої на забезпечення безпеки та захисту населення і територій, матеріальних і культурних цінностей та довкілля від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, їх попередження, навчання населення поводженню в екстремальних умовах, в закладі в період з  17.09.2020р. по 17.10.2020 року було проведено Місячник цивільного заходу.

В ході «Місячника Цивільного захисту» в закладі було проведено відповідні заходи: класні керівники 1-9 класів провели роз'яснювальну роботу  з метою пропаганди здорового, активного способу життя та проведення обмежувально-карантинних заходів щодо запобігання виникнення та розповсюдження коронавірусу SARS-CoV-2, про що здійснено відповідні записи в журналах.

Вчителем фізичної культури Поричуком А.В. була проведена Гра - змагання «Кращий рятувальник» для учнів 7-9 класів. Вчителем основ здоров'я Кушнір О.В. організовано та проведено заняття для учнів 7- 8 класів щодо надання долікарської допомоги потерпілим в надзвичайних ситуаціях, повсякденному житті.

Вчителі початкових класів та вчитель образотворчого мистецтва Півторак С.В. провели конкурс-виставку дитячих робіт на кращу стіннівку з висвітлення знань з основ безпеки життєдіяльності.

 В школі було здійснено проведення евакуації учнів, вчителів та обслуговуючого персоналу; здійснено та уточнено і поновлено плани евакуації та приведено в належний cтан найпростіших укриттів.

Фотозвіт про проведення Місячника Цивільного захисту вчитель інформатики Довгополюк І.О. висвітлила на сайті школи

 

 

  

 
 
 
В закладі в період з 17 вересня по 17 жовтня 2019 року проходив «Місячник Цивільного захисту», в ході якого класними керівниками 1-9 класів було проведено заходи щодо пропаганди здорового, активного способу життя. Вчителем фізичної культури Поричуком А.В. та вчителем основ здоров'я Кушнір О.В. проведено дитячий конкурс з оцінки можливостей дітей орієнтуватися в надзвичайних ситуаціях, повсякденному житті. Вчителі початкових класів та вчитель образотворчого мистецтва Півторак С.В. провели конкурс-виставку дитячих робіт на кращу стіннівку з висвітлення знань з основ безпеки життєдіяльності. В школі було здійснено проведення евакуації учнів, вихованців, вчителів, вихователів та обслуговуючого персоналу; здійснено та уточнено і поновлено плани евакуації та приведення в належний cтан найпростіших укриттів.  
 
 
 
 
 
 
 
Виховна година "Надання долікарської допомоги
постраждолим при надзвичайних ситуаціях" 
 
 
 
 
 
 
 
Конкурс на кращу стінівку в рамках місячника
Цивільного захисту в закладі