Розділи сайта
Скачать TIGER CMS
Новини школи
Цивільнний захист та безпека життєдіяльності

Звіт про проведення Місячника цивільного захисту

Відповідно до наказу по закладу від 16.09.2022 року № 142 «Про проведення Місячника цивільного захисту», з метою роз'яснення державної політики, спрямованої на забезпечення безпеки та захисту населення і територій, матеріальних і культурних цінностей та довкілля від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, їх попередження, навчання населення поводженню в екстремальних умовах, в закладі в період з  17.09.2022р. по 17.10.20221 року було проведено Місячник цивільного заходу

В ході Місячника цивільного захисту для працівників закладу вчителем фізичної культури Поричуком А.В., медичним працівником Клименко Л.В. та практичним психологом Фурман В.В. було проведено онлайн - заняття: «Мінна безпека. Основи домедичної допомоги», де було розглянуто вибухонебезпечні предмети, міни, розтяжки та правила поведінки при їх знаходженні. Медичним працівником Клименко Л.В. проведено  заняття з домедичної допомоги в умовах  бойових дій: накладання джгута, зупинка кровотечі, обробка ран, надання домедичної допомоги при зупинці серця, збереження  дихальних шляхів від хімічного ураження.

 

В рамках місячника цивільного захисту учні 1-4 класів дізнались про ознаки підозрілих предметів, забутих речей, вибухових пристроїв та зброї, та пригадали куди звернутися в ситуаціях, пов'язаних із ними. Переглянули відео про мінну безпеку, а також пригадали, що робити коли чуєш сигнал «Повітряна тривога». Виконали руханку-тренування «Під час повітряної тривоги».

 

Здобувачі освіти початкових класів переглянули інформаційне відео «Як захиститися від коронавірусу», де діти пригадали, що це за хвороба, розглянули способи, як уберегтися від SARS-CoV-2 та рекомендації щодо профілактики SARS-CoV-2.

Під час проведення місячника «Цивільного захисту», з учнями 5 класу було проведено інформаційну хвилинку з теми: «Дії під час проведення евакуації за сигналом «Увага всім», де з дітьми повторили алгоритм дій, поведінку, переглянули, що має міститися у тривожній валізі, наголосили про  безпеку та збереження власного життя!

Класним керівником 6 класу була проведена година спілкування «Порядок дій під час повітряної  тривоги». Учні переглянули інформаційні відео «Як захиститися від короновірусу», «Правила поведінки під час захоплення у заручники».

З учнями 7 класу була проведена година спілкування «Види сигналів оповіщення. Як діяти якщо один вдома» під час якої було продемонстровано різні види сигналів оповіщення. Як діяти в кожній із ситуацій. Діти склали власний алгоритм дій, коли під час тривоги один вдома. Щодо запобіганню розповсюдження вірусу COVID 19, було запропоновано перегляд інформаційного відео з даної тематики та обговорено окремі аспекти.

Учні 8 класу учні в рамках Місячника Цивільного захисту переглянули презентацію та  розглянули способи, як уберегтися від SARS-CoV-2 та рекомендації щодо профілактики SARS-CoV-2; обговорили  переваги здорового способу життя.

У рамках місячника ЦЗ класним керівником 9 класу була проведена година спілкування на тему: «Дитина вдома. Поведінка в небезпечних ситуаціях, з незнайомими людьми, на вулиці». Питання, які були винесені на обговорення: Особиста безпека дитини; Обережно - незнайомець; Безпека в побуті; Небезпека від електроприладів; Небезпечні життєві ситуації. Учні ще раз пригадали правила поведінки вдома, коли немає дорослих; розглянули життєві ситуації та звернули увагу на методи їх вирішення; розіграли питання, пов'язані з даною темою.

 

Вчителем основ здоров'я Кушнір О.В. разом з учнями 8-9 класів переглянено та обговорення відео щодо правил поведінки цивільного населення під час війни, військового стану, правила мінної безпеки для дітей та питання безпеки під час війни.

Вчителем інформатики Довгополюк І.О. інформацію щодо проведення Місячника цивільного захисту висвітлено на сайті закладу.

 

 
 
В період з 25.04.2022 по 29.04.2022 року у закладі проходив тиждень знань з безпеки життєдіяльності. В рамках тижня було проведено онлайн уроки з питань безпеки життєдіяльності. Особливу увагу було приділено правилам поведінки у разі виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів.
 
 
 
 
 
 
 
В закладі в період з 15.11 по 19.11.2021р. було проведено Тиждень безпеки життєдіяльності. В рамках тижневика з учнями 1-9 класів були проведені відповідні бесіди, практичні заняття по наданню невідкладної домедичної допомоги при різних видах травмування, а також конкурс малюнків " Життя- найголовніший скарб людини"
   
У період з 17 вересня по 17 жовтня у закладі проходив Місячник цивільного захисту. Протягом місячника ЦЗ було проведено тематичні бесіди з учнями,  виставку стіннівок, плакатів    серед учнів 1- 4 та 5-9 класів на знання правил поводження в екстремальних умовах, надання першої допомоги та протиепідемічні заходи в умовах COVID -19. Вчителем фізичної культури проведено рухові ігри з оцінки можливостей дітей орієнтуватись у надзвичайних ситуаціях. Вчителем основ здоров'я проведено конкурс- змагання " Життя людини найцінніше"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ЗВІТ про проведення Місячника ЦЗ

На виконання наказу по закладу від 10.09.2020 року № 105 «Про організацію та проведення  «Місячника Цивільного захисту», з  метою роз'яснення державної політики, спрямованої на забезпечення безпеки та захисту населення і територій, матеріальних і культурних цінностей та довкілля від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, їх попередження, навчання населення поводженню в екстремальних умовах, в закладі в період з  17.09.2020р. по 17.10.2020 року було проведено Місячник цивільного заходу.

В ході «Місячника Цивільного захисту» в закладі було проведено відповідні заходи: класні керівники 1-9 класів провели роз'яснювальну роботу  з метою пропаганди здорового, активного способу життя та проведення обмежувально-карантинних заходів щодо запобігання виникнення та розповсюдження коронавірусу SARS-CoV-2, про що здійснено відповідні записи в журналах.

Вчителем фізичної культури Поричуком А.В. була проведена Гра - змагання «Кращий рятувальник» для учнів 7-9 класів. Вчителем основ здоров'я Кушнір О.В. організовано та проведено заняття для учнів 7- 8 класів щодо надання долікарської допомоги потерпілим в надзвичайних ситуаціях, повсякденному житті.

Вчителі початкових класів та вчитель образотворчого мистецтва Півторак С.В. провели конкурс-виставку дитячих робіт на кращу стіннівку з висвітлення знань з основ безпеки життєдіяльності.

 В школі було здійснено проведення евакуації учнів, вчителів та обслуговуючого персоналу; здійснено та уточнено і поновлено плани евакуації та приведено в належний cтан найпростіших укриттів.

Фотозвіт про проведення Місячника Цивільного захисту вчитель інформатики Довгополюк І.О. висвітлила на сайті школи

 

 

 

 
 
 
В закладі в період з 17 вересня по 17 жовтня 2019 року проходив «Місячник Цивільного захисту», в ході якого класними керівниками 1-9 класів було проведено заходи щодо пропаганди здорового, активного способу життя. Вчителем фізичної культури Поричуком А.В. та вчителем основ здоров'я Кушнір О.В. проведено дитячий конкурс з оцінки можливостей дітей орієнтуватися в надзвичайних ситуаціях, повсякденному житті. Вчителі початкових класів та вчитель образотворчого мистецтва Півторак С.В. провели конкурс-виставку дитячих робіт на кращу стіннівку з висвітлення знань з основ безпеки життєдіяльності. В школі було здійснено проведення евакуації учнів, вихованців, вчителів, вихователів та обслуговуючого персоналу; здійснено та уточнено і поновлено плани евакуації та приведення в належний cтан найпростіших укриттів.  
 
 
 
 
 
 
 
Виховна година "Надання долікарської допомоги
постраждолим при надзвичайних ситуаціях" 
 
 
 
 
 
 
 
Конкурс на кращу стінівку в рамках місячника
Цивільного захисту в закладі