КОНКУРС вакансій з 15.08.2018 по 29.08.2018 року

Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14 Вінницької міської ради» оголошує конкурс на заміщення посадивчителя музичного мистецтва.
Умови: на постійній основі 12 годин тижневого навантаження.
Умови оплати праці:на оплату праці розповсюджуються умови, передбачені  Законом України «Про освіту» в частині оплати праці педагогічних працівників.
Юридична адреса КЗ «ЗШ І- ІІІ ст. № 14 ВМР»: 21010, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Мічуріна, 2.
Вимоги до посади:
·         до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади педагогічного працівника допускаються особи, які мають педагогічну освіту відповідного фаху (повна, вища, базова вища, молодший спеціаліст).
  • знання  Конституції України, законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту»;
  • володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми;
  • вільне володіння державною мовою, володіння основними навиками роботи на комп'ютері з відповідними програмними засобами.
Документи подаються КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 14 ВМР»в період з 15.08.2018 по 29.08.2018 року за адресою: 21010, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Мічуріна,2.
Перелік документів:
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до комісії наступні документи:
-   заяву про участь у конкурсі;
-   трудову книжку (при наявності):
-   заповнену особову картку (форма П-2) з відповідними додатками;
-   фотокартка розміром 3,5 х 4,5  см;
-   ксерокопії документів про освіту з додатками;
-   копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України.
За бажанням учасники можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботу, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення  кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, характеристики, рекомендації. Наукові публікації тощо).
Конкурс складається з проведення усного конкурсу (співбесіда) та відбір кандидатів. Дата та час проведення конкурсу повідомляються кандидатам.

Дата: 2018-07-19 11:25:09