Розділи сайта
Скачать TIGER CMS
Новини школи
Інноваційна діяльність

IX МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ - 2018»     

15-17 березня 2018 р. відбулася Дев'ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва. Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 758 учасників із 25 регіонів України та 12 країн світу: Словаччини, Чехії, Німеччини, Іспанії, Канади, США, Болгарії, Польщі, Молдови, Грузії, Латвії, Китаю. Зокрема, 
452 - заклади загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти, обласні та міські органи управління освітою; 
166 - закладів професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів).
У межах Дев'ятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2018» відбудеться: нагородження переможців рейтингового виставкового конкурсу з врученням Гран-Прі «Лідер вищої освіти України», «Лідер післядипломної освіти України», «Лідер професійної (професійно-технічної) освіти України», «Лідер міжнародної діяльності», «Лідер наукової та науково-технічної діяльності»; нагородження переможців конкурсу з 9 тематичних номінацій золотими, срібними та бронзовими медалями; вручення cертифікатів якості наукових публікацій. 
За рішенням Оргкомітету та журі ІХ Міжнародної виставки наш заклад «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14 Вінницької міської ради» було нагороджено Дипломом та Золотою медаллю у номінації «Упровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності освітнього процесу».

  

 

 

 

 

ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ - 2017

24-26 жовтня 2017 року відбулася Дев'ята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Шоста міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» в Київському Палаці дітей та юнацтва.
Цьогоріч у роботі виставок взяли участь 585 учасників із 23 регіонів України, Чехії, Словаччини, Австрії, Канади, США, Швейцарії, Німеччини та інших країн.
369 загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів представили та обговорили науково-методичний супровід інноваційних технологій, методи та форми навчання молодших школярів в умовах реалізації Концепції Нової української школи, нову траєкторію розвитку особистості, створення та впровадження інноваційної моделі STEM-освіти, формування інформаційно-комунікаційних компетентностей учителів та учнів у Новій українській школі, упровадження хмарних сервісів у навчальний процес закладів освіти, модернізацію навчального середовища на засадах упровадження інноваційних освітніх рішень тощо. Серед учасників виставки був і наш комунальний заклад «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14 Вінницької міської ради».
За рішенням оргкомітету і журі форуму відбулося нагородження переможців конкурсу з 9 тематичних. Переможці удостоюються Почесного звання «Лауреат конкурсу» відповідних ступенів та нагороди. На конкурси подано 369 робіт. Наш заклад удостоївся Почесного звання «Лауреат конкурсу» І ступеня, нагороджений Дипломом та Золотою медаллю.

 

 

 

VІII МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

 16 березня 2017 року відбулася головна подія освітньої галузі України - Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П'ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.
Серед учасників був і наш заклад «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14 Вінницької міської ради», який презентував досвід роботи, щодо організації міжпредметної інтеграції в навчанні молодших школярів та запропонувати навчально-методичне забезпечення, матеріали щодо конструювання уроку на засадах міжпредметної інтеграції та використання сюжетних та рольових ігор в навчанні молодших школярів.
За рішенням Оргкомітету та журі VIІІ Міжнародної виставки наш заклад було нагороджено Дипломом та Золотою медаллю у номінації «Компетентнісний підхід - основа якості змісту навчально-виховного процесу в закладах освіти».

На виставці презентують досягнення національної освіти в реформуванні галузі, досвід інтеграції до європейського освітнього простору. Загальноосвітні школи, гімназії, ліцеї, дошкільні та позашкільні навчальні заклади презентують пошуково-дослідницькі підходи у вивченні предметів, інновації у роботі з дітьми у позанавчальний час, інноваційні форми удосконалення професійної компететності педагогічних працівників. 

 

 

 

  

 

 

 

 

ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ - 2016 

 25 жовтня 2016 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулося урочисте відкриття Восьмого міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті» та Четвертої міжнародної виставки «WorldEdu».
Організатор компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» - найбільш представницький і професійний захід в освітньому просторі нашої країни, спрямований на презентацію, обмін досвідом, узагальнення та поширення інноваційних досягнень навчальних закладів, використання міжнародних освітніх новацій, ознайомлення з засобами навчання, проектами та програмами.
         Цьогоріч у роботі форуму взяли участь 538 учасників із 24 регіонів України, Канади, США, Великобританії, Польщі, Чехії, Словенії, Франції, Болгарії, Греції та інших країн. Зокрема, 350 - загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів, обласних і міських органів управління освітою серед яких і заклад «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14 Вінницької міської ради».
         За рішенням оргкомітету і журі форуму відбулося нагородження переможців конкурсу з 9 тематичних. Переможці удостоюються Почесного звання «Лауреат конкурсу» відповідних ступенів та нагороди. На конкурси подано 374 роботи.
Наш заклад удостоївся Почесного звання «Лауреат конкурсу» ІІ ступеня.  

 

 

 

 

 

VІІ МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

 

17 березня 2016 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулося урочисте відкриття Сьомої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2016» та Третьої Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів «World Edu - 2016».

Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні.

Виставка «Сучасні заклади освіти» є широкомасштабним професійним заходом у галузі освіти, який представить 750 учасників із 25 регіонів України, Польщі, Канади, Латвії, Словаччини, Словенії, Франції, США, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Чехії, Литви, Кіпру, Білорусії, Молдови, Естонії. Зокрема,

90 - університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ;

26 - закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій;

480 - загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів;

131 - професійно-технічний навчальний заклад, науково-методичний центр професійно-технічної освіти;

23 - виробники та постачальники засобів навчання, проекти, сучасні програми та рішення для галузі освіти, видавництва, освітні портали.

На виставці презентують досягнення національної освіти в реформуванні галузі, досвід інтеграції до європейського освітнього простору. Загальноосвітні школи, гімназії, ліцеї, дошкільні та позашкільні навчальні заклади презентують пошуково-дослідницькі підходи у вивченні предметів, інновації у роботі з дітьми у позанавчальний час, інноваційні форми удосконалення професійної компететності педагогічних працівників.

Серед них був і наш заклад «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14 Вінницької міської ради», який презентував досвід роботи закладу щодо організації системи роботи та педагогічного керівництва шкільним туристичним агентством «Meridian», як з осередком формування школяра-туриста-дослідника, запропонувати навчально-методичне забезпечення та матеріали щодо організації роботи туристичного агентства на базі загальноосвітнього навчального закладу.

За рішенням Оргкомітету та журі VIІ Міжнародної виставки наш заклад «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14 Вінницької міської ради» було нагороджено Дипломом та Золотою медаллю у номінації «Інновації закладів освіти у роботі з молоддю в позанавчальний час».

 

 


 

VI МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ 

12 березня 2015 року об 11:00 у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулося урочисте відкриття VI Міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти - 2015".
Виставка є найбільшим професійним форумом освітніх, наукових та науково-технічних інновацій, ефективним майданчиком для діалогу представників закладів освіти різних країн, інструментом популяризації новітніх освітніх методик, інформаційних технологій та інструментів, спрямованих на формування сучасного рівня національної системи освіти.
 Організатори виставки є Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Компанія "Виставковий Світ". Цього року серед учасників виставки було представлено 750 навчальних закладів з 22 регіонів України, а також заклади освіти та агенції з Латвії, Литви, Швейцарії, Польщі, Чехії, Франції, Великої Британії, Канади, Словаччини, Естонії, США та Молдови.
Заклади післядипломної освіти, загальноосвітні школи, гімназії, ліцеї, дошкільні та позашкільні навчальні заклади презентували досвід упровадження інновацій у систему освіти регіонів, патріотичного виховання учнів. На виставці власний досвід представили понад 570 навчальних закладів з 22 регіонів України. Серед них був і наш заклад «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14  Вінницької міської ради», який презентував досвід роботи закладу щодо організації системи роботи та педагогічного керівництва дитячим об'єднанням «П'ятничанська Січ», яке є осередком громадсько-патріотичного виховання дітей в школі, запропонувати навчально-методичне забезпечення та матеріали щодо організації роботи дитячо-юнацького об'єднання на базі загальноосвітнього навчального закладу.
За рішенням Оргкомітету та журі VI Міжнародної виставки наш заклад «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14  Вінницької міської ради» було нагороджено Дипломом та Срібною медаллю у номінації «Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок гомадянсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді».