![Скачать TIGER CMS](uploads/tiger-1261762374.jpg)
[2023-11-03 10:21:40]
[2023-10-23 14:14:40]
[2023-10-05 08:17:51]
[2023-09-22 13:43:14]
[2023-09-09 17:39:17]
[2023-05-04 14:28:44]
[2023-04-24 09:33:59]
Вітаємо переможців виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»: у розділі «Художнє різьблення по дереву» за зайняте ІІ місце Побережника Максима, учня 6 класу у розділі «Художнє плетіння» за зайняте ІІ місце Бондара Михайла, учня 5 класу
[2023-08-03 15:17:59]
Вітаємо учня 9 класу Рибака Дмитра із зайнятим 3 місцем в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії
[2023-03-10 12:32:40]
[2022-11-23 12:42:06]
[2022-11-08 18:31:23]
[2022-10-19 12:05:58]
[2022-12-07 11:25:12]
[2022-09-20 18:38:56]
[2022-05-02 19:16:26]
[2022-04-25 12:11:58]
Графік прийому документів для зарахування в 1 клас Графік прийому документів для зарахування в 1 клас
[2024-07-08 09:48:12]
[2022-04-03 14:00:26]
[2022-03-25 09:45:11]
[2022-02-22 12:51:49]
[2022-02-17 09:55:39]
[2022-01-23 13:05:13]
[2022-01-06 13:50:23]
[2021-12-28 10:00:43]
[2022-01-05 10:21:38]
[2021-12-13 14:03:22]
[2021-12-13 13:42:03]
[2021-12-13 13:33:04]
[2021-12-06 12:06:34]
[2021-12-06 11:51:54]
Вітаємо учня 8 класу Рибака Дмитра із зайнятим ІІ місцем 2 етапу олімпіади з географії
[2021-12-06 11:47:38]
[2021-11-24 10:05:35]
3 марта закончилась разработка новой версии TIGER CMS. Создана система модулей + разработаны новые модули.
[2008-03-03 11:18:06]
|
Інноваційна діяльність
IX МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ - 2018» 15-17 березня 2018 р. відбулася Дев'ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва. Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 758 учасників із 25 регіонів України та 12 країн світу: Словаччини, Чехії, Німеччини, Іспанії, Канади, США, Болгарії, Польщі, Молдови, Грузії, Латвії, Китаю. Зокрема, 452 - заклади загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти, обласні та міські органи управління освітою; 166 - закладів професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів). У межах Дев'ятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2018» відбудеться: нагородження переможців рейтингового виставкового конкурсу з врученням Гран-Прі «Лідер вищої освіти України», «Лідер післядипломної освіти України», «Лідер професійної (професійно-технічної) освіти України», «Лідер міжнародної діяльності», «Лідер наукової та науково-технічної діяльності»; нагородження переможців конкурсу з 9 тематичних номінацій золотими, срібними та бронзовими медалями; вручення cертифікатів якості наукових публікацій. За рішенням Оргкомітету та журі ІХ Міжнародної виставки наш заклад «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14 Вінницької міської ради» було нагороджено Дипломом та Золотою медаллю у номінації «Упровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності освітнього процесу».![](../uploads/tiger-1521193218.jpg)
![](../uploads/tiger-1521549020.jpg) ![](../uploads/tiger-1521193272.jpg)
![](../uploads/tiger-1521193328.jpg)
![](../uploads/tiger-1521549072.jpg) ![](../uploads/tiger-1521193388.jpg)
ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ - 2017
24-26 жовтня 2017 року відбулася Дев'ята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Шоста міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» в Київському Палаці дітей та юнацтва. Цьогоріч у роботі виставок взяли участь 585 учасників із 23 регіонів України, Чехії, Словаччини, Австрії, Канади, США, Швейцарії, Німеччини та інших країн. 369 загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів представили та обговорили науково-методичний супровід інноваційних технологій, методи та форми навчання молодших школярів в умовах реалізації Концепції Нової української школи, нову траєкторію розвитку особистості, створення та впровадження інноваційної моделі STEM-освіти, формування інформаційно-комунікаційних компетентностей учителів та учнів у Новій українській школі, упровадження хмарних сервісів у навчальний процес закладів освіти, модернізацію навчального середовища на засадах упровадження інноваційних освітніх рішень тощо. Серед учасників виставки був і наш комунальний заклад «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14 Вінницької міської ради». За рішенням оргкомітету і журі форуму відбулося нагородження переможців конкурсу з 9 тематичних. Переможці удостоюються Почесного звання «Лауреат конкурсу» відповідних ступенів та нагороди. На конкурси подано 369 робіт. Наш заклад удостоївся Почесного звання «Лауреат конкурсу» І ступеня, нагороджений Дипломом та Золотою медаллю.
![](../uploads/tiger-1521009630.jpg) ![](../uploads/tiger-1521009717.jpg) ![](../uploads/tiger-1521009754.jpg) ![](../uploads/tiger-1521009780.jpg) VІII МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ 16 березня 2017 року відбулася головна подія освітньої галузі України - Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П'ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва. Серед учасників був і наш заклад «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14 Вінницької міської ради», який презентував досвід роботи, щодо організації міжпредметної інтеграції в навчанні молодших школярів та запропонувати навчально-методичне забезпечення, матеріали щодо конструювання уроку на засадах міжпредметної інтеграції та використання сюжетних та рольових ігор в навчанні молодших школярів. За рішенням Оргкомітету та журі VIІІ Міжнародної виставки наш заклад було нагороджено Дипломом та Золотою медаллю у номінації «Компетентнісний підхід - основа якості змісту навчально-виховного процесу в закладах освіти». На виставці презентують досягнення національної освіти в реформуванні галузі, досвід інтеграції до європейського освітнього простору. Загальноосвітні школи, гімназії, ліцеї, дошкільні та позашкільні навчальні заклади презентують пошуково-дослідницькі підходи у вивченні предметів, інновації у роботі з дітьми у позанавчальний час, інноваційні форми удосконалення професійної компететності педагогічних працівників.
![](../uploads/tiger-1489750876.jpg)
![](../uploads/tiger-1489751138.jpg)
![](../uploads/tiger-1489751167.jpg)
![](../uploads/tiger-1489751255.jpg)
ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ - 2016 25 жовтня 2016 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулося урочисте відкриття Восьмого міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті» та Четвертої міжнародної виставки «WorldEdu». Організатор компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» - найбільш представницький і професійний захід в освітньому просторі нашої країни, спрямований на презентацію, обмін досвідом, узагальнення та поширення інноваційних досягнень навчальних закладів, використання міжнародних освітніх новацій, ознайомлення з засобами навчання, проектами та програмами. Цьогоріч у роботі форуму взяли участь 538 учасників із 24 регіонів України, Канади, США, Великобританії, Польщі, Чехії, Словенії, Франції, Болгарії, Греції та інших країн. Зокрема, 350 - загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів, обласних і міських органів управління освітою серед яких і заклад «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14 Вінницької міської ради». За рішенням оргкомітету і журі форуму відбулося нагородження переможців конкурсу з 9 тематичних. Переможці удостоюються Почесного звання «Лауреат конкурсу» відповідних ступенів та нагороди. На конкурси подано 374 роботи. Наш заклад удостоївся Почесного звання «Лауреат конкурсу» ІІ ступеня. ![](../uploads/tiger-1505150715.jpg) ![](../uploads/tiger-1505150748.jpg) ![](../uploads/tiger-1505150778.jpg) VІІ МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ 17 березня 2016 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулося урочисте відкриття Сьомої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2016» та Третьої Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів «World Edu - 2016». Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні. Виставка «Сучасні заклади освіти» є широкомасштабним професійним заходом у галузі освіти, який представить 750 учасників із 25 регіонів України, Польщі, Канади, Латвії, Словаччини, Словенії, Франції, США, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Чехії, Литви, Кіпру, Білорусії, Молдови, Естонії. Зокрема, 90 - університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ; 26 - закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій; 480 - загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів; 131 - професійно-технічний навчальний заклад, науково-методичний центр професійно-технічної освіти; 23 - виробники та постачальники засобів навчання, проекти, сучасні програми та рішення для галузі освіти, видавництва, освітні портали. На виставці презентують досягнення національної освіти в реформуванні галузі, досвід інтеграції до європейського освітнього простору. Загальноосвітні школи, гімназії, ліцеї, дошкільні та позашкільні навчальні заклади презентують пошуково-дослідницькі підходи у вивченні предметів, інновації у роботі з дітьми у позанавчальний час, інноваційні форми удосконалення професійної компететності педагогічних працівників. Серед них був і наш заклад «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14 Вінницької міської ради», який презентував досвід роботи закладу щодо організації системи роботи та педагогічного керівництва шкільним туристичним агентством «Meridian», як з осередком формування школяра-туриста-дослідника, запропонувати навчально-методичне забезпечення та матеріали щодо організації роботи туристичного агентства на базі загальноосвітнього навчального закладу. За рішенням Оргкомітету та журі VIІ Міжнародної виставки наш заклад «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14 Вінницької міської ради» було нагороджено Дипломом та Золотою медаллю у номінації «Інновації закладів освіти у роботі з молоддю в позанавчальний час». ![](../uploads/tiger-1458283307.jpg) ![](../uploads/tiger-1458291970.jpg)
![](../uploads/tiger-1458292001.jpg)
![](../uploads/tiger-1458292073.jpg)
![](../uploads/tiger-1458292106.jpg)
![](../uploads/tiger-1458292140.jpg)
![](../uploads/tiger-1458292233.jpg)
![](../uploads/tiger-1458293510.jpg)
VI МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ 12 березня 2015 року об 11:00 у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулося урочисте відкриття VI Міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти - 2015". Виставка є найбільшим професійним форумом освітніх, наукових та науково-технічних інновацій, ефективним майданчиком для діалогу представників закладів освіти різних країн, інструментом популяризації новітніх освітніх методик, інформаційних технологій та інструментів, спрямованих на формування сучасного рівня національної системи освіти. Організатори виставки є Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Компанія "Виставковий Світ". Цього року серед учасників виставки було представлено 750 навчальних закладів з 22 регіонів України, а також заклади освіти та агенції з Латвії, Литви, Швейцарії, Польщі, Чехії, Франції, Великої Британії, Канади, Словаччини, Естонії, США та Молдови. Заклади післядипломної освіти, загальноосвітні школи, гімназії, ліцеї, дошкільні та позашкільні навчальні заклади презентували досвід упровадження інновацій у систему освіти регіонів, патріотичного виховання учнів. На виставці власний досвід представили понад 570 навчальних закладів з 22 регіонів України. Серед них був і наш заклад «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14 Вінницької міської ради», який презентував досвід роботи закладу щодо організації системи роботи та педагогічного керівництва дитячим об'єднанням «П'ятничанська Січ», яке є осередком громадсько-патріотичного виховання дітей в школі, запропонувати навчально-методичне забезпечення та матеріали щодо організації роботи дитячо-юнацького об'єднання на базі загальноосвітнього навчального закладу. За рішенням Оргкомітету та журі VI Міжнародної виставки наш заклад «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14 Вінницької міської ради» було нагороджено Дипломом та Срібною медаллю у номінації «Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок гомадянсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді». ![](../uploads/tiger-1426234131.jpg) ![](../uploads/tiger-1426239627.jpg) ![](../uploads/tiger-1426234248.jpg) ![](../uploads/tiger-1426234284.jpg) ![](../uploads/tiger-1426234322.jpg)
![](../uploads/tiger-1426239669.jpg)
![](../uploads/tiger-1426234459.jpg)
|