Школа майбутнього першокласника! Щосуботи з 11.00 до 12.30

Шановні відвідувачі!

Вітаємо вас на сторінках нашого офіційного веб-сайту!

Маємо сподівання, що цей сайт стане надійним путівником по одному із найстаріших закладів Вінниччини, що розпочав свою освітню діяльність ще в 1865 році.

Шлях кожної людини починається зі стін рідної школи, а освіта є могутнім чинником розвитку культури українського народу, відтворення інтелектуальних і продуктивних сил суспільства, запорукою громадського миру і майбутніх успіхів у зміцненні й утвердженні авторитету України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної та правової держави - повноправного члена Європейської та світової спільноти.

Сучасний світ вимагає глибоко інтелектуального та компетентного спеціаліста, здатного оперативно реагувати на зміни та орієнтуватися в інформаційному просторі. Виховання такої особистості - завдання української школи ХХІ сторіччя. І, можливо, ми не можемо похвалитися надпотужною навчально-методичною базою, але наш заклад має висококваліфікований кадровий склад, який широко використовує інноваційні технології навчання, постійно вдосконалює навчально-виховний процес, що робить його захоплюючим, глибоко пізнавальним, забезпечуючи тим самим якісновисокий рівень освітянських послуг. Ми докладаємо максимум зусиль, аби освітній процес відповідав нагальним запитам суспільства, забезпечував повноцінний особистісний розвиток нашої молоді.

Сподіваємось, інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість більше ознайомитись з нашим закладом, творчими здобутками та передовим досвідом наших педагогів. А також запрошуємо до співпраці усіх, кому небайдужі проблеми освіти загалом і нашого закладу безпосередньо.

З повагою,

адміністрація закладу

та веб-сайту.

Адреса:

м.Вінниця, вул. Діонісія Міклера, 2

тел.(0432)67-46-47

доїхати: автобусом № 5 та маршрутками № 5а або 8б, зупинка "вул. Руданського"

Графік прийому громадян керівником комунального закладу

«Вінницький ліцей № 14»

Дні тижня