РОБОТА З ОБДАРОВАНИМИ  ДІТЬМИ

2020-2021 н.р.

НАШІ ДОСЯГНЕНЯ

№ п.п.

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Конкурси

Місце

Вчитель

Радзіловська Вікторія

6

Обласний етап 18 Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Сурми звитяги»

Пашковський Максим

6

Обласний етап 18 Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Сурми звитяги»

3

Пашковський Максим

6

18 Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Сурми звитяги»

Учні 5 класу

5

Всеукраїнська акція-флешмоб «Різдвяні канікули»

Вансович Даша

6

Всеукраїнська виставка-конкурс «Український сувенір»

Чумак Вікторія

6

Міська онлайн-виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у номінації «Художнє плетіння»

Рибак Дмитро

7

Міська онлайн-виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» ІІІ місце у номінації «Художнє різблення»

Кушнір О.В.

Лебедь Вероніка

1

Обласний еколого-натуралістичний конкурс «Зустріч птахів» номінація «Годівниця»

Косован Вікторія

8

Обласний еколого-натуралістичний конкурс «Зустріч птахів» номінація «Малюнок»

10

Лебедь Вероніка

1

Обласний еколого-натуралістичний захід «День зустрічі птахів» в рамках обласного тижня зоології та тваринництва конкурс  на кращу годівницю для птахів

11

Мельник Богдан

9

22-й конкурс дитячого малюнку «Світ навколо нас. Пам'ять про Чорнобиль»

12

4

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства Юний дослідник»

13

4

Всекраїнський  конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства«Юний дослідник»

14

4

Всеукраїнський конкурс патріотичних відеороликів «Обличчя моєї України»

Побережник О.С.

Демчук М.В. вчитель музичного мистецтва - фіналіст міського конкурсу молодих педагогів «Надія- 21» - Грамота; Перемога в номінації «Міс - Творча особистість»- Сертифікат

Інтернет-олімпіади

Кількість призерів (Прізвище учня)

Назва установи, яка організувала інтернет-олімпіаду

Зайняте місце

Ввчитель

Основи здоров'я

3

Трудове навчання (дівч)

Мистецтво

Предмети початкової школи

Українська мова та література

4

Всеукраїнська олімпіада «Всеосвіта осінь- 2020»

Янчук Вікторія

5

Х Всеукраїнська олімпіада «На урок»

Довгополюк І.О

10

2015-2016н.р.

1. Учень 7 класу Паламарчук В'ячеслав здобув перемогу (І місце) у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії (вчитель Романова Г.М.)

2. Учень 9 класу Фурман Роман  зайняв ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії        (вчитель     Романова Г.М.)

3. Учень 9 класу Фурман Роман зайняв ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології (вчитель Побережник О.С.)

4. Тельнюк Сніжана зайняла ІV місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії (вчитель Побережник О.С.)

5. Учень 6 класу Рибак Роман зайняв ІІ місце у конкурсі знавців української мови ім.. Петра Яцика (вчитель Командістова Л.В.)

6. Учениця 8 класу Шніткіна Євгенія здобула перемогу у конкурсі дитячого малюнка «Вінниця у дитячих мріях», середня вікова група (вчитель Півторак С.В.)

7. Учень 5 класу Cотниченко Володимир здобув перемогу у  конкурсі дитячого малюнка «Вінниця у дитячих мріях», молодша вікова група (вчитель Півторак С.В.)

8. Колектив закладу став переможцем у Міській виставці-конкурсі дитячих архітектурних макетів «Вінниця в мініатюрі»

2014-2015 н.р.

НАШІ ДОСЯГНЕНЯ

1.     Рибак Роман Андрійович учень 5-го класу зайняв ІІІ місце у міському конкурсі на кращого знавця українського правопису «Майстер української орфографії».

2.     Кутна Таїсія Василівна учениця 7-го класу зайняла ІІІ місце у міському конкурсі на кращого знавця українського правопису «Майстер української орфографії».

3.     Кутна Таїсія Василівна учениця 7-го класу зайняла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії.

4.     Фурман Роман учень 8-го класу зайняв ІV місце у  ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії.

5.     Команда учнів школи виборола І місце у рейтингу серед шкільних команд м. Вінниці  у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії.

6.     Кутна Таїсія Василівна учениця 7-го класу зайняла І місце у Конкурсі учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Подільська весна-2014» в номінації «струнні інструменти», І категорія.

7.     Бевз Дмитро учень 8-го класу зайняв ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Література» «І вічні ми будемо з нею».

8.     Семченко Самуїл учень 9-го класу та Сивак Самсон учень 6-го класу зайняли ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у н