Наші досягнення

РОБОТА З ОБДАРОВАНИМИ  ДІТЬМИ

2015-2016н.р.

1. Учень 7 класу Паламарчук В'ячеслав здобув перемогу (І місце) у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії (вчитель Романова Г.М.)

2. Учень 9 класу Фурман Роман  зайняв ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії        (вчитель     Романова Г.М.)

3. Учень 9 класу Фурман Роман зайняв ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології (вчитель Побережник О.С.)

4. Тельнюк Сніжана зайняла ІV місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії (вчитель Побережник О.С.)

5. Учень 6 класу Рибак Роман зайняв ІІ місце у конкурсі знавців української мови ім.. Петра Яцика (вчитель Командістова Л.В.)

6. Учениця 8 класу Шніткіна Євгенія здобула перемогу у конкурсі дитячого малюнка «Вінниця у дитячих мріях», середня вікова група (вчитель Півторак С.В.)

7. Учень 5 класу Cотниченко Володимир здобув перемогу у  конкурсі дитячого малюнка «Вінниця у дитячих мріях», молодша вікова група (вчитель Півторак С.В.)

8. Колектив закладу став переможцем у Міській виставці-конкурсі дитячих архітектурних макетів «Вінниця в мініатюрі»

2014-2015 н.р.

НАШІ ДОСЯГНЕНЯ

1.     Рибак Роман Андрійович учень 5-го класу зайняв ІІІ місце у міському конкурсі на кращого знавця українського правопису «Майстер української орфографії».

2.     Кутна Таїсія Василівна учениця 7-го класу зайняла ІІІ місце у міському конкурсі на кращого знавця українського правопису «Майстер української орфографії».

3.     Кутна Таїсія Василівна учениця 7-го класу зайняла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії.

4.     Фурман Роман учень 8-го класу зайняв ІV місце у  ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії.

5.     Команда учнів школи виборола І місце у рейтингу серед шкільних команд м. Вінниці  у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії.

6.     Кутна Таїсія Василівна учениця 7-го класу зайняла І місце у Конкурсі учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Подільська весна-2014» в номінації «струнні інструменти», І категорія.

7.     Бевз Дмитро учень 8-го класу зайняв ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Література» «І вічні ми будемо з нею».

8.     Семченко Самуїл учень 9-го класу та Сивак Самсон учень 6-го класу зайняли ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Література» «Вплив участі В Чорновола Українській Гельсінській групі».

9.     Бондар Іванна учениця 3-го класу зайняла ІІІ місце у  Відкритій олімпіаді з математики серед учнів 4-х класів.

10.  Радзіх Василь учень 9-го класу зайняв І місце у щорічному міському конкурсі «Зимова феєрія» в рамках акції «Збережемо зелену красуню».

11.  Сорока Олександр  учень 7-го класу здобув перемогу у Відкритому чемпіонаті міста Тернополя з  плавання з нагоди святкування Дня Збройних сил України: на дистанції 50м (вільний стиль)-ІІІ місце; на дистанції 100м (брас)-ІІ місце; на дистанції 200м (брас) -ІІ місце.

2013-2014 н.р.

1.     Кутна Таїсія учениця 6-го класу зайняла ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.

2.     Муренко Павло учень 9-го класу зайняв ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.

3.     Ільящук Олена учениця 9-го класу зайняла І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології.

4.     Фурман Роман учень 7-го класу зайняв І місце у  ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії.

5.     Кутна Таїсія учениця 6-го класу зайняла ІІІ місце в ІІ етапі Альтернативної олімпіади зі світової літератури.

6.     Осюк Ольга учениця 9-го класу зайняла ІІІ місце в ІІ етапі Альтернативної олімпіади зі світової літератури.

7.     Колектив закладу виборов І місце у міській виставці-конкурсі дитячих архітектурних макетів «Вінниця - місто дитячих мрій».

8.     Сорока Олександр учень 6 класу зайняв ІІІ місце у відкритому чемпіонаті Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді з плавання «Золота осінь» на дистанції 50 метрів у віковій категорії 2001-2002р.н.

9.     Сорока Олександр учень 6 класу зайняв ІІІ місце у відкритому чемпіонаті Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді з плавання «Золота осінь» на дистанції 100 метрів у віковій категорії 2001-2002р.н.

10.  Шніткіна Євгенія учениця 6 класу здобула перемогу у міському конкурсі соціальної реклами «Молодь Вінниці - за життя без СНІД» у номінації «Дитячий погляд на проблему СНІДу».

11.  Кравчук Дар'я учениця 3 класу виборола 10 місце у міському конкурсі «Моя сім'я  - мій родовід».

12. Садовий Василь учень 2 класу став лауреатом міського конкурсу «Містер і Міс Каліграфія».

13. Настич Дар'я учениця 5 класу здобула ІІІ місце у міському конкурсі поетів-початківців «Зелене гроно».

14.  Учнівський колектив школи (Кукуть Дмитро, Кватернюк Вікторія, Демчук Веронік, Тельнюк Сніжана,  Тарасюк Марина, Попатенко Владислав, Шахнюк Анастасія) став переможцем Міського фестивалю-конкурсу художньої самодіяльної творчості учнівської молоді «Перлини року-2014» у номінації «Літературно-музична композиція».

15.Радзіх Василь учень 8-го класу зайняв І місце у щорічному міському конкурсі «Зимова феєрія» в рамках акції «Збережемо зелену красуню».